Nabídka práce

POZOR - elektrovzdělání nutné !!!!


Elektromontér

Hledáme slaboproudaře nebo i silnoproudaře pro elektromontážní práce po celé Moravě (turnus pondělí až pátek, noclehy na penzionech ne na ubytovnách). Nutné elektrovzdělání, znalost práce s PC a ŘP sk.B. Platné osvědčení z vyhlášky 50 vítáno (není podmínkou - možno u nás doplnit, ale je potřeba mít předpoklady k získání). Mzda přiměřená dle dosavadní praxe a prokázaných dovedností. Benefity - diety 129,- až 307,- Kč/den popřípadě stravenkový paušál 107 Kč/den , po zapracování příspěvek na penzijní připojištění až 4000,- Kč. Zájemci si mohou domluvit pohovor telefonicky na čísle +420 554 625 100 nebo e-mailem na adrese fitcom@fitcom.cz.


Technik pro výstavbu FTTX a optických sítí

Hledáme technika pro výstavbu FTTX a optických sítí. Náplň práce: projekce, instalace a servis optických sítí - konkrétně zafukování optických, kabelů, svařování a ukládání optických vláken, měření optických vláken PM , OTDR, (IOLM) , zpracování a vyhodnocování náměrů do patřičných protokolů, lokalizace závad na FO kabelech apod.. Předpoklady: nutné elektrovzdělání, dobrá znalost práce s PC, základní znalosti programů typu " CAD" výhodou, řidičské oprávnění sk. B a C, předpoklady pro získání patř. § vyhl. 50, kterou zajistíme, ochota pracovat i mimo region. Nabízíme: profesní růst, školení nových technologií, zajímavou a různorodou práci v kolektivu odborníků. Mzda přiměřená dle dosavadní praxe a prokázaných dovedností. Benefity - diety 129,- až 307,- Kč/den popřípadě stravenkový paušál 107- Kč/den , po zapracování příspěvek na penzijní připojištění až 4000,- Kč. Zájemci si mohou domluvit pohovor telefonicky na čísle +420 554 625 100 nebo e-mailem na adrese fitcom@fitcom.cz.


Technik komunikačních a zabezpečovacích systémů

Hledáme technika komunikačních a zabezpečovacích systémů. Náplň práce: projekce, instalace a servis systémů EPS, PZTS, ICT, CCTV, KSSP,...a dalších. Předpoklady: nutné elektro nebo IT vzdělání, dobrá znalost práce s PC, základní znalosti programů typu " CAD" výhodou, řidičské oprávnění sk. B, předpoklady pro získání patř. § vyhl. 50, kterou zajistíme, ochota občas pracovat i mimo okras Bruntál. Nabízíme: profesní růst, školení nových technologií, zajímavou a různorodou práci v kolektivu odborníků. Mzda přiměřená dle dosavadní praxe a prokázaných dovedností. Benefity - diety 129,- až 307,- Kč/den popřípadě stravenkový paušál 107- Kč/den , po zapracování příspěvek na penzijní připojištění až 4000,- Kč. Zájemci si mohou domluvit pohovor telefonicky na čísle +420 554 625 100 nebo e-mailem na adrese fitcom@fitcom.cz.